روش های ارسال:
1- ارسال با پشت پیشتاز شرکت ملی پست ایران
2- ارسال با پیک ویژه شهر تهران
3- شرایط ارسال رایگان به تمام مناطق کشور
1- سرویس های اداره پست:
فروشگاه اینترنتی هایپرشو به صورت آنلاین به سامانه اداره پست کشوری مرتبط است و هزینه ارسال سفارش در زمان تکمیل سبد خرید طبق تعرفه های اداره پست محاسبه و به کاربر نمایش داده می شود. سفارش هایی که تا ساعت 11 ثبت گردد، همان روز بررسی، بسته بندی و تحویل اداره پست خواهد شد. سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 11 یک روز بعد به اداره پست تحویل خواهد شد. همچنین هزینه ارسال تمام سفارش های با مبلغ بیش از یک میلیون تومان، به تمام نقاط کشور رایگان خواهد بود. به غیر از کالاهایی از قبیل کاغذ تحریر که وزن بیشتری نسبت به قیمت خود دارند که هزینه آن طبق تعرفه پستی کشور محاسبه می شود. (هزینه ارسال هر کالا با توجه به نوع گروه محصول، حجم و وزن آن متفاوت است). همچنین 0.5 درصد به عنوان هزینه بسته بندی در تعرفه های نمایش داده شده اداره پست محاسبه می گردد.
برای اطلاع از وضعیت سفارش خود، می توانید از سایت اداره پست tracking.post.ir وضعیت بسته را مشاهده و پیگیری نمایید. کد رهگیری مرسوله پستی پس از ثبت سفارش برای مشتری ارسال می گردد.
پست پیشتاز:
این سرویس سریع ترین سرویس پستی کشور می باشد که عملیات پستی آن از لحظه قبول تا توزیع در داخل و خارج کشور در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود در حال حاضر حداکثر زمان تحویل یک مرسوله درون شهری به گیرنده 48 ساعت و برای شهرستانها 48 تا 72ساعت است.
2- ارسال با پیک ویژه شهر تهران:
سفارش هایی که تا ساعت 17 ثبت شوند پس از بررسی و بسته بندی، یک روز بعد (روز کاری) با پیک ویژه برای مشتری ارسال می شود. ارسال سفارش هایی که ثبت آن ها تا قبل از ساعت 17 باشند اولین روز کاری بعد از سفارش بین ساعت 16 الی 21 خواهد بود. در غیر این صورت ساعت 9 الی 13 دو روز بعد از ثبت سفارش خواهد بود. در نظر داشته باشید که مامور ارسال هایپرشو بسته سفارش مشتریان را در ورودی اصلی ساختمان تحویل می دهد و امکان ورود به داخل ساختمان های مسکونی و اداری و تحویل بسته ها به واحد ها وجود ندارد. هزینه پیک ویژه برای سفارش های کمتر یک میلیون تومان به تمام نقاط شهر تهران (به جز مسیرهای جاده قدیم تهران کرج و اتوبان لشکری) 65,000 تومان و منطقه لواسانات 100,000 تومان است. سفارش های بیش از یک دو میلیون تومان به صورت رایگان برای تمام نقاط تهران به جز لواسانات ارسال می گردد. منطقه لواسانات به دلیل هزینه بالای ارسال در صورتی شامل سرویس رایگان می باشد که حداقل مبلغ سفارش سه میلیون تومان باشد، در غیر اینصورت هزینه ارسال 100,000 تومان محاسبه خواهد شد.
3- شرایط ارسال رایگان به تمام مناطق کشور:
به طور کلی سفارش های با مبلغ بیش از دو میلیون تومان به صورت رایگان برای مشتریان ارسال می شود و با توجه به استان و شهر مشتری نوع سرویس ارسال متفاوت خواهد بود. در حال حاضر سفارش تمام استان های کشور با سرویس پیشتاز اداره پست ارسال می گردد که در شهر تهران علاوه بر سرویس پست، پیک ویژه ارسال سریع هم امکان پذیر است.
4- ارسال رایگان برای شهر اسلامشهر
به دلیل فعالیت فروشگاه مرکزی در منطقه اسلامشهر، تمام سفارش های با مبلغ بیش از یک میلیون تومان برای تمام مناطق اسلامشهر رایگان است و به صورت پیک ویژه ارسال می گردد. سفارش های کمتر از یک میلیون تومان شامل 30,000 تومان هزینه ارسال می گردد. سفارش هایی که تا ساعت 15 (روز کاری) ثبت گردند، همان روز توزیع می گردد و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 15 ، روز بعد (روز کاری و غیر تعطیل) توزیع و تا ساعت 12 به مشتریان تحویل داده خواهد شد. مناطقی که ارسال رایگان (سفارش بیش از یک میلیون تومان) شامل آنها می شود، مناطق 5 گانه اسلامشهر هستند: منطقه یک، دو، واوان، شهرک امام حسین و ضیاءآباد، احمدآباد مستوفی، چهاردانگه، شاطره، گلدسته و فیروزبهرام.
نکات مهم در هنگام تحویل سفارش و شرایط مرجوع نمودن کالا
1- مشتریان محترم می بایست در هنگام تحویل گرفتن سفارش از مامور اداره پست، کالای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرند (تحویل ظاهری یعنی بسته بندی و کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد)
توجه گردد پس از تحویل ظاهری کالا، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت.
توجه: چنانچه بسته بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری محترم (تحویل گیرنده کالا) باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و موضوع را بلافاصله به واحد پشتیبانی فروشگاه اینترنتی هایپرشو اطلاع دهد.
2- در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست، مشتریان محترم می بایست در حضور مامور پستی و قبل از امضای رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردند و در صورتی که کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به خدمات مشتریان فروشگاه ه9ایپرشو اطلاع دهند. در این موارد چنانچه تحویل گیرنده بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (به منزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضا نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.
3- در زمان تحویل کالا توسط پیک یا مامور پست، اگر کالای ارسال شده از نظر فنی ایراد داشته باشد طبق قوانین فروشگاه، مشتری با هماهنگی قبلی با واحد پشتیبانی مشتریان، تا 7 روز مهلت تعویض کالا و مرجوع کالا را خواهد داشت و هزینه ارسال کالا به عهده هایپرشو خواهد بود. در صورت ارسال با پست، لطفا نوع سرویس را سفارشی و پس کرایه انتخاب نمایید.
4- امکان تعویض یا مرجوع کالا در صورتی که کالا مورد استفاده قرار نگیرد و آسیبی به آن وارد نشده باشد با هماهنگی واحد پشتیبانی تا 7 روز پس از تحویل کالا برای مشتریان محفوظ و قابل انجام است. در این صورت هزینه ارسال کالا به فروشگاه با مشتری خواهد بود.